Movies
Ratings
733
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
SpencerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0- HeartbeatRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5