Titles you rated
RememberRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0