Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0