Titles you rated
Little ForestRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0