Titles you rated
Sex EducationRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Sense8Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5