Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The New King of ComedyRated ★ 4.5
MirageRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Flying ColorsRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5