Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Sense8Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0