Series
Ratings
84
The Bletchley Circle: San FranciscoRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 5.0
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 5.0
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5