Titles you rated
The 6th DayRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
PhenomenonRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
The God of CookeryRated ★ 5.0
MimicRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Event HorizonRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
ClickRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0