Series
Ratings
10
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5