Movies
Ratings
115
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0