Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.5
HellboyRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The TransporterRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5