Titles you rated
Gossip: #Kanojo ga Shiritai Honto no ○○Rated ★ 3.0- I'm HomeRated ★ 3.5
Unsung CinderellaRated ★ 2.5
QueenRated ★ 2.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.0- Tonight is U-ShapedRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
White Nights 3.98Rated ★ 3.0- Beautiful LadyRated ★ 3.5
Asphalt ManRated ★ 4.0
Beautiful DaysRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 3.0