Titles you rated
A Company ManRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
GravityRated ★ 1.0