Titles you rated
TRON: AresRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5