Series
Ratings
127
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
May QueenRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
PianoRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5