Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Two Moon JunctionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 2.5
I Have To Buy New ShoesRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Initiation LoveRated ★ 4.0
Daddy Long LegsRated ★ 3.5
Tokyo GirlRated ★ 3.0
Pumpkin and MayonnaiseRated ★ 2.0- Take Me to the MoonRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 2.5
A Perfect GetawayRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 1.5