Movies
Ratings
487
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 5.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0