Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5- 세계테마기행 - 신이 빚은 대자연,아르헨티나Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.0