Movies
Ratings
620
UnhingedRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
MayhemRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 5.0
The Equalizer 2Rated ★ 5.0
The ThingRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
NerveRated ★ 3.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Underground RendezvousRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0