Titles you rated
The AcolyteRated ★ 3.5- TarzanRated ★ 4.0
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
History 101 Season 1Rated ★ 4.5
Powerful OpponentsRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- Akai YubiRated ★ 4.0
Strawberry Night SPRated ★ 4.0