Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Little RascalsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
DivaRated ★ 1.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The White HelmetsRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
SopyonjeRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Steel MagnoliasRated ★ 4.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0