Series
Ratings
137
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
BANANA FISHRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0- 원피스 2기Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
NANARated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0