Titles you rated
Killing EveRated ★ 3.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0