Titles you rated
The WailingRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: The MovieRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5