Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
ZookeeperRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 3.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BrightburnRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
ItRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0