Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5