Titles you rated
- The UglyRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Pretty CrazyRated ★ 0.5
Nobody 2Rated ★ 2.0
SupermanRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 0.5
- Ghost TrainRated ★ 1.5
- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
M3GAN 2.0Rated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 4.0
Big DealRated ★ 2.0
The AmateurRated ★ 2.0
Love HurtsRated ★ 0.5