Titles you rated
BlindnessRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
JackRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
Corpse BrideRated ★ 0.5
Public EnemyRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 0.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 0.5
The Green MileRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 0.5
MulanRated ★ 0.5
Spider-Man 3Rated ★ 0.5
AmadeusRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 0.5
SilencedRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 0.5
Total RecallRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 0.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 0.5