Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 0.5