Titles you rated
DearestRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Crazy Ex-GirlfriendRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5- Noodle House GirlRated ★ 3.0