Titles you rated
The Drug KingRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0