Movies
Ratings
100
Green LanternRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.5
Bee MovieRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 5.0