Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
TrainwreckRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0