Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Desert of NamibiaRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0