Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
WandaVisionRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 0.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0