Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Danny CollinsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 0.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
ContrabandRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5