Movies
Ratings
457
The HimalayasRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0
The ShackRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
If I StayRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
BrooklynRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.5