Titles you rated
ThirstRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Lost Flower: Eo Woo-dongRated ★ 0.5
Inside MenRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5