Titles you rated
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
General Hospital 2Rated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 4.0- Sad Love StoryRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- Super RookieRated ★ 4.5
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0