Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Cowboys & AliensRated ★ 1.0
Million Dollar BabyRated ★ 1.5
BuriedRated ★ 3.5
ChawRated ★ 0.5
A Moment of RomanceRated ★ 1.0
Superhero MovieRated ★ 0.5
Kick-AssRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 1.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Two BrothersRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5