Titles you rated
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0