Titles you rated
The PurgeRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Amityville: The AwakeningRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5