Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
After My DeathRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Office SpaceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0