Titles you rated
Road to BostonRated ★ 3.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
About FamilyRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Freaky FridayRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Coming HomeRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Purple HeartsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
April, Come She WillRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5