Series
Ratings
168- The FrogRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 3.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 3.5
Still 17Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0