Movies
Ratings
284
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5