Movies
Ratings
414
FrankRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 2.5
MommyRated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 3.0
ColorfulRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0