Series
Ratings
20
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 2.5
The Full Throttle GirlRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0