Movies
Ratings
349
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.5